homestiri sanatatedespre anticonceptionalesfatul mediculuieducatie sexualaforumcontact

"Te iubesc"-2


#20 2007-09-30 10:55:03

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: "Te iubesc"

ralucaelena a scris:

alexia a scris:

Intr-adevar.. cred ca asta e.. cand iubesti pe cineva, iti doresti ca acel cineva sa fie fericit, sa-i fie bine... indiferent daca fericirea lui te include si pe tine sau nu... nu?

exact asta am vrut si eu sa zic..........

Pai da.. ca tie ti-am raspuns big_smile

Offline

 



#21 2007-09-30 11:12:51

anda23
Full member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-09-12
Mesaje: 556

Re: "Te iubesc"

am simtit, inca simt, dar nu pot sa spun...
nu am putut niciodata sa spun "te iubesc" ..mi se par vorbe goale...sad

Offline

 

#22 2007-09-30 11:17:32

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: "Te iubesc"

Cand e adevarat si reciproc e frumos sa si spui smile

Dar ... si mie au inceput sa mi se para vorbe goale.. daca doar spui si apoi te porti total opus...

Offline

 

#23 2007-09-30 11:22:19

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: "Te iubesc"

daca spui si te comporti dupa contrar clar sunt vb. goale.smile ai mei in 30 de ani de casatorie a sg. data si-au spus te iubesc dar asta nu inseamna ca nu se iubesc doar ca isi demonstreaza nu stau sa spuna asta mereu fara sa simte iubirea se demonstreaza de ce le mai multe oro pri gesturi marunte smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#24 2007-09-30 11:29:17

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: "Te iubesc"

O singura data? Interesant.. sunt curioasa care a fost acea data smile

Offline

 

 Publicitate


loading...

#25 2007-09-30 11:31:01

blue_elf
Hero member
De la: BUCURESTI
Inregistrat: 2006-08-09
Mesaje: 2475

Re: "Te iubesc"

mai bine o arati de cat s o spui de 10 ori pe zi. hai s zik k odata la nushu cat timp mai spui si lucrul asta, ca poate are nevoie s  auda, in special noi femeile vrem s auzim de la iubitii nostrii k ne spun "te iubesc". cred ca e o fixatie si o nevoie.una auditiva.


Pastreaza-ti cugetul
clar si linistit,ca apele unui lac adanc,transparent ca lumina ochilor de
corb.Deasupra,apele sunt linistite.Nu are rost sa-l rascolesti acum si sa-l tulburi.In
acest suflet netulburat-umbrele evenimentelor acestei lumi se vor topi singure.

Offline

 

#26 2007-09-30 11:49:02

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

adrianastoichitoiu a scris:

dap.ai dreptate.o singura data.iar eu am trecut deja peste ea.am ramas doar cu amintirea, si cu ce a fost frumos din acea iubire adevarata sad

nu te speria...dragostea vine cand nu te astepti..mie asa mi s a spus...inca nu a venit...dar nu ma mai ambalez..am o viata de dus..un diabet de controlat si 2 facultati de terminat..ma simt bn...deci chiar daca tu crezi ca aia a fost dragostea ta cea mare nu te speria ca vine alta..poate si mai mare...aia a fost prima de o intensitate fff mare..o sa vina alta...poate nu la fel de intensa...ai ramas ku ceva invatat din relatia aia..puss


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#27 2007-09-30 11:51:20

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: "Te iubesc"

ely, vad ca esti buna de dat sfaturi altora smile De ce nu aplici si la tine?

Offline

 

#28 2007-09-30 11:52:39

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

big_smile..alexia..pai sa vezi..ca ..shtii?voi mati ajutat..acu le aplic si eu...big_smile..si sa vdm ce iese..


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#29 2007-09-30 12:00:53

alexia
Addicted member
Participant la intalnirea nationala
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-01-14
Mesaje: 14580

Re: "Te iubesc"

smile

Offline

 

#30 2007-09-30 12:04:28

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

sa mi ti pumnii:D


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#31 2007-09-30 12:37:49

deadrose
Banat
De la: craiova
Inregistrat: 2006-07-21
Mesaje: 9956

Re: "Te iubesc"

alexia a scris:

O singura data? Interesant.. sunt curioasa care a fost acea data smile

si eu big_smile


http://d3adros3.myminicity.com/
La intrebarea "Ai facut sex vreodata cu un coleg de serviciu?" exista un raspuns sincer: "Am intretinut relatii sexuale zilnice cu seful meu direct...El ma !! la cap si pe mine ma durea in cur!"

Offline

 

#32 2007-09-30 13:25:59

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: "Te iubesc"

alexia a scris:

O singura data? Interesant.. sunt curioasa care a fost acea data smile

nu am intrebat-o pe mama cand anume a avut loc evenimentul.dar daca nu ii legau sentimente puternice nu mai stateau ei 30 de ani impreuna smile


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#33 2007-09-30 14:04:55

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

moaaa.30??ai mei au 20...iar bunicii 55 de ani de casnicie..multi inainte parintilor tai ralucaelena:*


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#34 2007-09-30 14:07:01

evilpink
Banat
Inregistrat: 2006-11-02
Mesaje: 17669

Re: "Te iubesc"

multumesc ely.si parintilor tai puss


VOI SPERANZE CHE SPERAI,SORRISI E PIANTI MEI.PROMESSE DI ALLEGRIA E SOGNI IN CUI VOLAI.
VENTO SOFFIERA,LA PIOGGIA PIOVERA, LA NEBBIA VELERA, IL SOLE PICCHIERA.ED IL RICORDO.IL RICORDO DI TE NON PASSA MAI.

puss puss puss

Offline

 

#35 2007-09-30 14:08:09

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

msms:**


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

#36 2007-09-30 14:44:38

JanisJoplin
Platinum member
De la: Bucuresti
Inregistrat: 2006-12-26
Mesaje: 20471

Re: "Te iubesc"

desi ma indragostesc repede...ma aprind dupa toti..am zis "te iubesc" de 3 ori in viatza mea..o data din dependentza cred,a doua oara obsesie(a durat putin sentimentu asta de "iubire") a treia oara din...sentimentul de nush....reintregire.....ca 2 jumatati:D cred:P adica iubitul meu de acum.Shtiu ca la inceput..din primele zile...ma facea sa zic ca Jack Nicholson in as good as it gets :"You make me want to be a better man" aveam 1 saptamana de cand ne vedeam,si desi toata viatza mea am fost kinda bitchy desi repet ma aprindeam repede,eram visatoare....nimeni nu m'a facut ca el,sa vreau sa fiu o persoana mai buna.Cand zilele au trecut,vedeam cat de bine ne potriveam,cum parca Dumnezeu imi trimisese jumatatea sa ma reintregeasca,mai mult vroiam sa'i zic asta.pana nu mi'a zis el..si pana nu am avut parte de un great fuck,nu i'am zis:)) la fizic semanam iar la restul ne completam perfect......si de 10 luni fara o zi ma simt langa el mai buna,mai frumoasa,mai valoroasa;Si pt binele si fericirea lui mi'as risca orice ar fi necesar.Daca asta nu e iubire atunci ce e?smile


6 ani de dragoste  hjarta

Offline

 

#37 2007-09-30 14:53:16

AdA_Ad9
Hero member
De la: Bucuresti-in mare parte:D
Inregistrat: 2007-02-26
Mesaje: 2193

Re: "Te iubesc"

inainte sa fiu cu iubitul meu,am mai simtit "fluturasi in stomac" pentru un baiat.a fost mai mult o relatie de prietenie.vorbeam numai la telefon.el imi zicea te iubesc,dar eu niciodata nu i-am zis asta!singurului care i-am zis asta a fost iubitului meu!pentru ca pe el il iubesc!nu obisnuiesc ca zic doar te iubesc,imi place sa demonstrez asta.si da..iubesc,iubesc pentru ca as face orice,ORICE, pentru persoana de langa mine,fara sa astept ceva in schimb,iubesc pentru ca atunci cand persoana de langa mine este fericita,sunt si eu fericita,iar cand este trista,simt ca lumea se naruie in jurul meu.iubesc cu sufletul,cu trupul,cu mintea,tot ce tine de mine vibreaza la rostirea numelui lui...pentru mine el este TOTUL!


Să dărui totul, să sacrifici totul fără speranţă de răsplată;asta inseamnă iubire.Albert Camus

Offline

 

#38 2007-09-30 16:26:20

ely
Full member
De la: craiova
Inregistrat: 2007-03-25
Mesaje: 577

Re: "Te iubesc"

cu atualul nu simt mai nimic..desi uneori am impresia ca incep treptat sa ma implic..se poarta frumi cu mn..dar va zisei fetelor..tot prost mi se pare...la anumite amanunte..dar e funny asa..da texte de lesini de ras..ma rog..sa vdm cand si daca so auzi vreodata un "te iubesc" intre noi ..big_smile


To stop me is not easy, can't keep a lion from hunting...I'm focused, I won't miss, there's no control of some things>>in dragoste nu trebuie sa suferi!!<<

Offline

 

 Acum



   

Footer-ul board-ului



© Anticonceptionale.ro.
Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a fotografiilor din oricare pagina a site-ului anticonceptionale.ro va fi posibila numai cu acordul nostru scris.